رئال که تا دقیقه ۸۵ با گل په په از اتلتیکو پیش بود، نتوانست از این برتری استفاده کند و این گریزمان بود که همچون دربی سال گذشته در برنابئو برای اتلتیکو گلزنی کرد تا روخی بلانکوس ها یک امتیاز شیرین از برنابئو دشت کنند.


دانلود خلاصه بازی


به گزارش ورزش نیلی ترین ، رئال در خانه میزبان اتلتیکو بود. صدرنشین لالیگا با یک بازی کمتر و دو بازی بیشتر از بارسا، نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز بازی داشت و در سوی مقابل اتلتیکو نیز قصد داشت این نبرد حیثیتی را به سود خود تمام کند تا همچنان رده سوم خود را تضمین شده داشته باشد.
رئال بازی را بهتر آغاز کرد اما اولین موقعیت جدی بازی را سائول از اتلتی خلق کرد. کاشته ارسالی گابی از سمت راست را سائول با ضربه سر می توانست به گل اول تیمش تبدیل کند اما توپ با اختلاف اندکی راهی اوت شد.

کمی بعد رئال پاسخ این حمله را داد. رونالدو در اولین موقعیت خوبی که نصیبش شد، از بیرون محوطه جریمه به سمت دروازه اتلتیکو شوتزنی کرد اما اوبلاک با یک شیرجه خوب توپ را راهی کرنر کرد.
رئال بر بازی مسلط شده بود و هر لحظه بوی گل می داد. این اتفاق نزدیک بود رخ دهد و تقریبا یک گل به نام رونالدو در حال ثبت شدن بود اما ساویچ از روی خط دروازه و با اینکه شرایط متعادلی هم نداشت، توپ را راهی کرنر کرد. در این صحنه رونالدو در مصاف تک به تک با گلر اتلتیکو توپ را از وی عبور داده بود و توپ در حال ورود به دروازه بود.

پیش از پایان نیمه اول، هر دو تیم صاحب یک موقعیت دیگر نیز شدند. ابتدا ضربه سر گرت بیل را اوبلاک به خوبی مهار کرد و سپس گریزمان که روی پاس اشتباه راموس صاحب توپ شده بود، با یک ضربه از بیرون محوطه جریمه به سختی دروازه رئال را تهدید کرد ولی ناواس با یک واکنش خوب توپ را به کرنر فرستاد.
در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید.


نیمه دوم رئال بازی را هجومی آغاز کرد و از چپ و راست حملات متعددی در ۵ دقیقه ابتدایی روی دروازه اتلتیکو تدارک دید. روی یکی از این حملات کریم بنزما روی ضربه سر رونالدو در چند قدمی دروازه توپ را به سینه اوبلاک کوبید تا یک بار دیگر درخشش گلر اتلتیکو مانع به گل رسیدن رئال شود.

رئال سرانجام دقیقه ۵۲ به حق خود رسید و دروازه اتلتیکو را باز کرد.
کاشته ارسالی کروس را په په با ضربه سری تماشایی به زاویه مخالف اوبلاک زد تا حساب کار ۱-۰ شود.

دانلود گل په په

کمی بعد کارواخال از درون محوطه جریمه بخت مناسبی به دست آورد ولی توپ را به آسمان کوبید. اتلتیکو که به تدریج بر جریان بازی مسلط شده بود، دقیقه ۶۰ تا آستانه زدن گل تساوی پیش هم رفت ولی ناواس در مصاف تک به تک با تورس توپ را با پا برگشت داد تا برتری رئال از دست نرود.

در حالیکه بازی به سود رئال در جریان داشت و خطر چندانی دروازه این تیم را تهدید نمی کرد گریزمان روی یک تک موقعیت توانست دروازه رئال را باز کند. او پاس عالی کاراسکو را با یک شوت زمینی وارد دروازه رئال کرد تا همه چیز برابر شود.

دانلود گل گریزمان

در نهایت حملات دو تیم در ادامه بازی نتیجه ای نداشت و رئال دو امتیاز حیاتی را در خانه از دست داد. حالا بارسا در صورت پیروزی بر مالاگا می تواند به صدر لالیگا بازگردد

 

منبع:ورزش سه


آمار بازی