۲ بازیکن اوکراینی پرسپولیس با انجام ۲۹۴ دقیقه مجموع بازی برای پرسپولیس به طور ناگهانی به کشور خود بازگشتند.

اوکراینی
به گزارش پایگاه خبری رجحان به نقل از ورزش سه ، اوکراینی ها که بستن قرار داد با آنها از مبهم ترین اتفاقات اداری و فنی در تاریخ پرسپولیس بود ،در صورتی از پرسپولیس این همه پول گرفتند که کارکرد آنها برای تیم پرسپولیس از بازیکنان امید باشگاه بیشتر نبود.

اگر پرسپولیس به جای پلی یانسکی از کرملا چعب و به جای پریموف از حامد آقایی بهره می برد به طور قطع ضرر نمی کرد. اگر پرسپولیس به جای این ۲ اوکراینی عجیب و غریب ،همان لوکا ماریچ و بنگستون را حفظ می کرد بسیار بهتر می شد ،به خصوص حالا که با رفتن اوکراینی ها پرسپولیس فاقد تعداد بازیکن معتبر در رده بزرگسالان است ،برانکو با این ۲ اوکراینی همان ۲ بازیکن خارجی به دردبخور یعنی بنگستون و لوکا ماریچ را سوزاند.

البته داستان این دو بازیکن می توانست به شکلی بهتر تمام شود اما با نگاه تند به حضور این دو بازیکن دیگر مشخص بود که آنها باید ایران را ترک کنند . پریموف ۱۸۴ و پلیانسکی، ۱۲۷ دقیقه برای پرسپولیس در لیگ برتر به میدان رفتند و تاثیری هم روی گل‌های تیم نداشتند. آن‌ها به نسبت دقایق بازی‌شان، گرانقیمت‌ترین بازیکنان فصل پرسپولیس بودند. پریموف دقیقه‌ای ۴٫۵ میلیون و پلیانسکی، به ازای هر دقیقه بازی ۷ میلیون تومان .اگرچه در ایران آنقدر پول نیست که به راحتی به این بازیکنان داده شود و باید دید که پرسپولیس چگونه با آنها به صلح رسیده و مرخص شان کرده است.