دیدار تیم های اینتر و امپولی لحظاتی پیش با نتیجه ۲-۰ به سود اینتر در سری آ خاتمه یافت تا نراتزوری ها شکست هفته گذشته مقابل یووه را به دست فراموشی بسپارند.

سری آ

به گزارش پایگاه خبری رجحان به نقل از ورزش سه ، اینتر که در بازی قبلی شکست تلخی در زمین یوونتوس تجربه کرده بود، با هدف کسب سه امتیاز خانگی به مصاف امپولی آمده بود؛ جدال تیم های پنجم و هفدهم سری آ.

اینتر بازی را هجومی آغاز کرد و دقیقه ۱۰ روی سانتر ژوائو ماریو و ضربه سر پالاسیو تا آستانه گلزنی هم پیش رفت ولی واکنش عالی گلر امپولی مانع از فروپاشی دروازه این تیم شد.

۴ دقیقه بعد اینتر به گل رسید.
سانتر کاندروا پس از برخورد به مدافع امپولی روی تیر یک فرود آمد. پالاسیو با ضربه سر روی آن تاثیر گذاشت و در تیر دوم، ادر حاضر بود تا از دو قدمی دروازه را باز کند. ادر برای سومین بازی متوالی در سن سیر موفق به گلزنی شد.

حملات اینتر ادامه داشت و دقیقه ۳۲، شوت گالیاردینی را گلر امپولی به شکل معجزه آسایی مهار کرد تا فاصله به دو گل نرسد. در نهایت نیمه اول با همان دو گل به سود اینتر به اتمام رسید.

نیمه دوم را هم اینتر بود که بهتر شروع کرد و دقیقه ۵۴ به گل دوم خود نیز دست یافت البته قبل از این گل امپولی یک خطر جدی روز دروازه نراتزوری ها خلق کرد که به خیر گذشت.
دقیقه ۵۴ ادر توپ خوبی از گالیاردینی دریافت کرد و از چپ با یک ارسال مورب، فرصتی عالی برای گلزنی کاندروا مهیا کرد و این بازیکن که از کمند مدافعان گذر کرده بود، در رویارویی با گلر امپولی موفق تر ظاهر شد تا اینتر ۲-۰ پیش بیفتد.

امپولی برای جبران جلو کشید ولی زور لازم برای خلق موقعیت جدی روی دروازه اینتر نداشت. تنها موقعیت خوب امپولی دقیقه ۷۷ بازی رقم خورد که هندانوویچ با واکنشی عالی، شوت سرضرب مهاجم امپولی از زاویه بسته را ناکام گذاشت.

در نهایت این بازی با برتری ۲-۰ اینتر خاتمه یافت تا نراتزوری ها موقتا با ۴۵ امتیاز به رده چهارم جدول صعود کنند.

 

دانلود خلاصه بازی