تیم صنعت نفت آبادان موفق شد در یک بازی خانگی خود بدون حضور تماشاگران برابر پیکان تهران با تک گل حکیم نصاری پیروز شود.

نفت آبادان1-0پیکان
به گزارش پایگاه خبری رجحان به نقل از ورزش‌سه ، تیم صنعت نفت آبادان در ورزشگاه تختی آبادان به مصاف تیم پیکان رفته است، این بازی در حالی پیگیری می شود که صنعت نفت به شدت به این سه امتیاز خانگی نیاز دارد و باخت در این بازی آنها را بسیار به منطقه سقوط نزدیک تر می کند. آبادانی ها به دلیل فحاشی به تیم خود از این بازی محروم هستند.

هفته بیست و سوم لیگ شانزدهم، سیزدهم اسفند ۱۲۹۵
ورزشگاه تختی آبادان، بدون تماشاگر
داوران:احمد صالحی – محمد عطایی – محمدجواد مداح – علی صفایی
اخطار: علی عبدالله زاده(۷۹) و عزیز معبودی(۹۶) از صنعت نفت و مهدی شیری (۹۴) و صادق بارانی (۹۶) از پیکان
صنعت نفت آبادان:

ناصر سالاری، علی عبدالله زاده، حسین بغلانی، رضا نورمحمدی، عزیز معبودی، محمد پورمحمد(۸۷ مجتبی ممشلی)، زبیر نیک نفس، حکیم نصاری، کیم، بهادر عبدی(۶۴ علی هلیچی) و محمد شادکام(۹۱ برونو اولیویرا)
سرمربی: فیروز کریمی

پیکان:

رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، سیاوش یزدانی، آرمان قاسمی(۶۷ هایراپتیان)، مهدی شیری، صادق بارانی، امیرحسین کریمی( ۷۲ امیر روستایی)، سجاد آشوری( ۶۷ مرتضی آقا خان)، سیامک نعمتی، ابوالفضل ابراهیمی، گادوین منشا
سرمربی: مجید جلالی

شرح نیمه اول:

دیدار دو تیم صنعت نفت ابادان و پیکان تهران در حالی آغاز شد که هواداران آبادانی اجازه بازی نداشتند. درباره شرح نیمه اول همین بس که تمام بازی یک موقعیت داشت و آن هم شادکام پاس نصاری را به بیرون زد و در ادامه هیچ کدام از تیم ها نتوانستند موقعیتی را خلق کنند تا نیمه اول بدون هیچ گلی به پایان برسد.

شرح گل:

۱-۰(صنعت نفت آبادان- حکیم نصاری): پاس زیبای کیم از سمت چپ را حکیم نصاری به زیبایی کنترل کرد تا با اشتباه رحمان احمدی روبه روی دروازه خالی قرار بگیرد و با یک ضربه ساده دروازه تیم سابقش را باز کند.

بهترین بازیکن:

حکیم نصاری هافبک تیم صنعت نفت آبادان در بازی با تیم سابقش موفق شد پاس زیبای کیم را به خوبی کنترل کند و گل تیمش را به ثمر برساند و لقب بهترین بازیکن را مال خود کند.

دقایق حساس:

دقیقه ۲۱: حرکت زیبای حکیم نصاری و دریبل او درون محوطه جریمه و پاس در عرض او به شادکام رسید اما او از موقعیت عالی استفاده نکرد و توپ را از محوطه شش قدم به آسمان کوبید.
دقیقه ۳۳: پاس از سمت راست پیکانی ها بعد از اشتباه مدافع صنعت نفت به منشا رسید که ضربه این بازیکن با اختلاف زیاد به بیرون رفت.
دقیقه ۶۰: پاس عالی هافبک های پیکان، منشا را در موقعیت فوق العاده قرار داد اما ضربه او را سالاری با یک واکنش زیبا به کرنر فرستاد.
دقیقه ۶۴: ضربه آزاد نصاری را رحمان احمدی برگشت داد و ضربه کیم هافبک کره ای در برگشت بعد از برخورد به مدافع تیم پیکان با اختلاف بسیار کمی به کرنر رفت.
دقیقه ۷۸: شوت از راه دور هایراپتیان با اختلاف زیاد به بیرون رفت.
دقیقه ۸۳: سانتر از سمت چپ پیکانی ها و ضربه سر مدافع جلوکشیده پیکان را سالاری به زیبایی بیرون کشید.
دقیقه ۸۴: پاس بلند از میانه زمین را سیاوش یزدانی با ضربه سر زد و توپ را سالاری به راحتی در اختیار گرفت.
دقیقه ۸۹: شوت از راه دور سیامک نعمتی با اختلاف زیاد به بیرون رفت.

اتفاق ویژه:

فیروز کریمی توانست برابر تیم سابقش پیکان پیروز شود، جالب این است که کسی گل پیروزی بخش تیمش را زد که در پیکان شاگرد او بود. البته فیروز کریمی در این باز به دلیل اعتراض شدید به داوری از کنار زمین اخراج شد.

حواشی:

*این بازی به دلیل حکم انضباطی بدون حضور تماشاگران برگزار می شود.
*تعدادی از هواداران صنعت نفت از پشت بام خانه های اطراف بازی را مشاهده می کنند.
*فیروز کریمی به دلیل اعتراض شدید به احمد صالحی داور بازی و حضور در زمین چمن از سوی داور بازی اخراج شد و بازی بعد نیز نمی تواند برابر ماشین سازی روی نیمکت بنشیند.

 

دانلود خلاصه بازی