شاگردان مهاجری برای دومین هفته متوالی موفق به پیروزی شدند تا از منطقه سقوط فاصله بگیرند و با آرامش بیشتری در ادامه فصل کار خود را دنبال کنند.

پدیده3-2گسترش فولاد
به گزارش پایگاه خبری رجحان به نقل از ورزش سه ، مشهدی ها که در دیدار قبلی خود موفق شدند در برابر صنعت نفت آبادان به پیروزی پرگلی دست پیدا کنند و در بازی امروز نیز به دنبال برگزار یک دیدار جذاب هستند تا بدین ترتیب نشان دهند برد هفته قبل اتفاقی نبود. در طرف مقابل نیز گسترشی ها در دیدار امروز به دنبال یک برتری هستند تا رتبه خود را در جدول رده بندی بهبود بخشند.

با گزارش زنده این بازی همراه “ورزش سه” باشید:
هفته بیست و سوم لیگ شانزدهم، جمعه ۱۳/۱۲/۹۵، ساعت ۱۵، ورزشگاه ثامن مشهد
داور: حسین زرگر کمک ها: علی میرزابیگی، رضا قیم
اخطار: یوسف سیدی(۲+۴۵) ، لوسیانو پریرا (۶۲) و ده خسوس (۶۷) از گسترش فولاد

پدیده:

مجتبی روشنگر، وارازداد هارویان، عبدالله حسینی(۹ محسن یوسفی)، حسن جعفری، محمدرضا ناصحی، محمد علی فرامرزی، اکبرایمانی، میلاد کمندانی، حسین مهربان(۷۱ یونس شاکری) ، معین عباسیان، دیارا سوبا(۸۹ مرتضی منصوری)
سرمربی: رضا مهاجری

گسترش فولاد:

فرناندو خسوس، مرتضی اسدی، سیدمحسن حسینی، بابک حاتمی، مسعود ابراهیم زاده، مگنو باتیستا، رضا خالقی فر(۴۵ محمد امین درویشی)، یوسف سیدی، داریوش شجاعیان، علیرضا نقی زاده و لوسیانو پریرا
سرمربی: فراز کمالوند

شرح گل:

۰-۱ (پدیده): در دقیقه ۳۳ رضا ناصحی کاپیتان پدیده موفق شد روی کرنر ارسال ی محسن یوسفی از سمت چپ خط دفاعی گسترش فولاد با یک پرش زیبا و ضربه دقیق از نزدیکی های محوطه شش قدم دروازه ده خسوس ا باز کند و تیمش را در این دیدار حساس پیش بیاندازد.
۲ – ۰ (پدیده) : توپ گیری عالی محسن یوسفی از پشت محوطه جریمه گسترشی ها با حرکتخوب او ادامه یافت و سپس ضربه روپای این بازیکن دروازه خسوس را برای دومین بار باز کرد.
۲ – ۱ (گسترش فولاد): در دقیقه ۶۰ لوسیانو پریرا در شرایطی که تیم گسترش با نتیجه ۲ بر صفر از میزبان خود عقب افتاده بود روی یک ضربه ایستگاهی چسبیده به محوطه جریمه مهاجم برزیلی تیم گسترش فولاد موفق شد با یک ضربه روی پای محکم با پای راست اختلاف دو تیم را به یک گل کاهش دهد.
۳- ۱ (پدیده): دقیقه ۷۰ اکبر ایمانی؛ تیم پدیده در یک ضد حمله صاحب موقعیت گلزنی شد که خروج اشتباه ده خسوس باعث اعلام شدن نقطه پنالتی از سوی داور شد. اکبر ایمانی پشت توپ ایستاد و با زدن ضربه درست به وسط دروازه گل سوم تیمش را به ثمر رساند.
۲-۳ (گسترش فولاد): در اولین دقیقه وقت های اضافی (۱+۹۰) پاس بلند بازیکنان تیم گسترش فولاد به پشت مدافعین تیم پدیده با کنترل خوب شجاعیان و ضربه روی پای این بازیکن همراه شد تا ۳ دقیقه پایانی حساس تر و هیجان انگیزتر دنبال شود.

شرح نیمه اول:

بازی در ابتدای آن با چند موقعیت برای هر دو تیم همراه بود اما در ادامه درگیری های میانه میدان بیشتر شد و شاهد موقعیت های کمتری روی دروازه دو تیم بودیم. در اوسط نیمه او ل تیم پدیده بیشتر به زدن ضربات از پشت محوطه تمرکز داشت و تیم گسترش فولاد نیز به ضد حملات سریع دل بسته بود که هر دو تیم با استفاده از تاکتیک های مورد نظر خود موقعیت هایی هم ایجاد کردند که به گل منجر نشد. در دقیقه ۳۳ اما ارسال بسیار زیبا و دقیق محسن یوسفی با ضربه سر ناصحی همراه شد تا گل اول دیدار به ثمر برساند. دقایق پایانی نیمه اول نیز با ارسال های محسن یوسفی روی ضربات کرنر و شوت از راه دور او می توانست رقم زننده گل دوم مشهدی ها باشد که این اتفاق رخ نداد تا نیمه اول با پیروزی یک بر صفر تیم میزبان خاتمه یابد.

دقایق حساس:

دقیقه ۱۸: ضربه معین عباسیان از پشت محوطه جریمه روی یک ضربه ایستگاهی با اختلاف راهی بیرون شد.
دقیقه ۹: پاس در عرض خالقی پریرار را در موقعیت تک به تک با روشنگر قرار داد ولی کنترل این بازیکن بد بود و این فرصت طلایی از دست رفت.
دقیقه ۲۲: ضربه بازیکنان تیم پدیده به شکل خطرناک و با فاصله ای کم نسبت به دیرک افقی دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۳۸: شوت استثنایی و فوق العاده محسن یوسفی از فاصله ۳۵ متری با واکنس عالی از سوی ده خسوس گلر گسترش فولاد به کرنر فرستاده شد.
دقیقه ۵۴: ارسال شجاعیان روی یک ضربه ایستگاهی به شکل خطرناکی راهی بیرون شد.
دقیقه ۵۵: شوت بازیکنان گسترش فولاد با واکنش مجتبی روشنگر به کرنر فرستاده شد.
دقیقه ۵۹: ضربه دیارا سوبا با پای چپ از پشت محوطه جریمه در دستان ده خسوس قرار گرفت.
دقیقه ۷۹: داریوش شجاعیان که خودش موفق شده بود از یک موقعیت مرده با سهل انگاری هارویان پنالتی بگیرد، پشت توپ ایستاد ولی واکنش فوق العاده روشنگر گلر تیم پدیده مانع از به ثمر رسیدن گل دوم تبریزی ها شد.
دقیقه ۸۱: ضربه ایستگاهی معین عباسیان با اختلاف اندکی از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ۸۹: ضربه درویشی از پشت محوطه جریمه با فاصله از کنار دروازه روشنگر راهی بیرون شد.

حواشی:

* عبدالله حسینی بازیکن تیم پدیده به دلیل مصدومیت به بیرون از زمین منتقل شد و به نظر می رسد شرایط ادامه حضور او فراهم نیست.
* عبدالله حسینی بازیکن تیم پدیده در همان ابتدای بازی مصدوم شد و جای خود را به محسن یوسفی داد.
* حمزه خضیراوی و محمد حسین مرادمند در این دیدار به دلیل مصدومیت نمی توانند تیمشان را همراهی کنند.
* بر طبق صحبت های گزارشگر دیدار رضا حقیقی و مهرداد کفشگری به دلیل عدم رضایت مهاجری از عملکرد آنها از تیم کنار گذاشته شده اند.
* هر دو تیم تا پایان نیمه اول یک تعویض را در ترکیب خود ایجاد کرده اند.
* فراز کمالوند سرمربی تیم گسترش فولاد به تصمیمات زرگر داور مسابقه اعتراض دارد و داور مسابقه ثانیه هایی در کنار زمین با این مربی به گفتگو پرداخت.
* پس از گل اول تیم گسترش فولاد رضا مهاجری به تصمیم داور معترض بود که پس از صحبت زرگر با او همه چیز حل شد و مهاجری از داور عذرخواهی کرد.

دانلود خلاصه بازی