منچستر یونایتد در روزی که مارسیال درخشید و یک پاس گل داد و یک گل زد، واتفورد را در لیگ جزیره شکست داد.

لیگ جزیره
به گزارش پایگاه خبری رجحان به نقل از طرفداری ، پس از پیروزی قاطعانه در برابر لستر سیتی، این هفته شاگردان ژوزه مورینیو در منچستر یونایتد با پیروزی دو گله از واتفورد انتقام گرفتند.

این دیدار درحالی در ورزشگاه اولدترافورد شهر منچستر برگزار می‌شد که در دیدار رفت، شاگردان ماتزاری موفق شده بودند با نتیجه ۳-۱ به پیروزی برسند. در عین‌حال، با توجه به شرایط جدول، منچستر یونایتد فرصت داشت به صورت موقت تا پیش از دیدار لیورپول یا حتی به صورت دائم با توجه به نتیجه دیدار لیورپول-تاتنهام به جایگاه پنجم جدول برسد.

در ابتدای بازی، این شاگردان مورینیو بودند که بیش‌تر توپ و میدان را در اختیار داشتند. در اولین خطر ایجاد شده، این پوگبا بود که در دقیقه ۱۸ با یک شوت از راه دور، دروازه گومز را تهدید کرد. در ادامه، پوگبا و زلاتان در چند موقعیت فرصت‌هایی را از دست دادند تا این‌که بالاخره تلاش‌ها نتیجه داد تا خوان ماتا موفق شود روی پاس مارسیال دروازه واتفورد را باز کند. پس از این گل، بازی بدون موقعیت چندانی دنبال شد تا نیمه اول با برتری یک گله یونایتد به پایان برسد.
در آغاز نیمه دوم، اگرچه یونایتد پیش بود، اما حملات شیاطین سرخ ادامه داشت. در طرف دیگر، واتفورد در یکی از بهترین‌ فرصت‌هایش، با ضربه ایستگاهی زاراته و در یکی از فرصت‌های خوب، ضربه زلاتان ابراهیموویچ به کناره تور دروازه واتفورد برخورد کرد. در دقیقه ۶۱ بازی اما آنتونی مارسیال با فرار خود و ضربه دقیق‌اش گل دوم را به ثمر رساند تا خیال مورینیو راحت شود.


شرح گل ها

 

خوان ماتا (یونایتد ۱-۰ واتفورد)(‘۳۲): بازیکنان واتفورد در میانه میدان توپ را از دست دادند. هم‌کاری مخیتاریان و ماتا باعث شد تا توپ در سمت چپ محوطه جریمه در اختیار مارسیال قرار گیرد، سپس او با حرکت به درون محوطه جریمه و یک پاس رو به بیرون به خوان ماتا، شرایط را مهیا کرد تا بازیکن اسپانیایی نخستین گل منچستر یونایتد را به‌ثمر برساند.

آنتونی مارسیال (یونایتد ۲-۰ واتفورد)(‘۶۰): توپ‌گیری هررا در میانه میدان، حرکت رو به جلوی مخیتاریان و پاس او برای زلاتان ابراهیموویچ، سپس پاس درون محوطه جریمه بازیکن سوئدی برای آنتونی مارسیال و ستاره این دیدار، مارسیال که با یک حرکت زیبا، دروازه واتفورد را برای بار دوم باز کرد.

 

دانلود خلاصه بازی