محمد ربیعی سرمربی تیم فوتبال بادران می‌گوید برتر از حریف بودند و یک لحظه غفلت باعث شد نتیجه پیروزی را با تساوی عوض کنند.

هفته 26 دسته اول
به گزارش پایگاه خبری رجحان به نقل از ورزش سه ، ربیعی در خصوص نتیجه حاصل شده مقابل گل‌گهر گفت: یک لحظه عدم تمرکز بچه ها باعث شد تا در ۲ دقیقه پایانی بازی به حریف فرصت گلزنی بدهیم. ما ۷ بازیکن در محوطه جریمه آنها داشتیم و ۸۸ دقیقه موقعیتی به آنها ندادیم اما خب بچه‌ها یمن هم بیش از ۴، ۵ موقعیت را می توانستند گل کنند؛ قانون فوتبال این است نزنی می‌خورید.

وی در ادامه گفت: به همه بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم آنها بازی حساب‌شده و منطقی‌ای انجام دادند، علاوه بر آن نبود چند بازیکن اصلی‌ در نتیجه‌گیری ما تاثیرگذار شد و براثر یک غفلت و عدم تمرکز گل خوردیم. وقتی شما ۸۸ دقیقه بازی را تحت کنترل خود دارید خب این موضوع نگران‌کننده می‌شود و در نهایت کار از دست‌تان خارج می‌شود.

او درباره عملکرد بادران از زمان حضورش در این تیم‌ گفت: بادران رو به جلو کار می‌کند و از زمان حضورم در اینجا شرایط مطلوبی را رقم زده‌ایم. ما در ۹ بازی انجام شده تنها یک شکست داشتیم و توانستیم ۱۶ امتیاز کسب کنیم و خودمان را در رتبه هفتم قرار دهیم. اگر این بازی پیروز میدان می‌شدیم فاصله‌مان با صدرجدول کمتر می‌شد. اگرچه اکنون با تیم دوم، سیرجان تنها ۴ امتیاز فاصله داریم از این به بعد سعی می‌کنیم امتیازات از دست رفته را جبران کنیم.

ربیعی در پایان افزود: امسال لیگ سنگین است و بازی آسان وجود ندارد، نباید فرصت‌سوزی کنیم و باید چنین بازی‌هایی را که حکم ۶ امتیازی برایمان دارند و بازی مستقیم با حریفان است را پیروز باشیم تا بتوانیم به رقابت‌های لیگ‌برتر صعود کنیم هرچند معتقدم تکلیف صعودکننده‌ها در هفته آخر مشخص می‌شود.

 

نتایج کامل دیدار های هفته ۲۶ دسته اول

آلومینیوم اراک۲-۱راه آهن


فولاد یزد۰-۳اکسین البرز

دانلود خلاصه بازی


بادران تهران۱-۱گل گهر سیرجان

دانلود خلاصه بازی


خونه به خونه۱-۲ایران جوان بوشهر

دانلود خلاصه بازی


مس رفسنجان۰-۰سپیدرود رشت


پارس جنوبی جم۱-۱مس کرمان


استقلال اهواز۱-۱نساجی مازندران