منچستر یونایتد موفق شد با درخشش زلاتان و گل دقیقه ۸۸ او در نهایت با نتیجه ۲-۳ از سد ساوتهمپتون گذشته و قهرمان جام اتحادیه شود.

منچستریونایتد3-2ساوتهمپتون
به گزارش پایگاه خبری رجحان به نقل از ورزش سه ، یونایتدها برای فتح دومین جام فصل جاری در ورزشگاه ویمبلی به مصاف ساوتهمپتون رفتند.

در ۱۰ دقیقه ابتدایی، اتفاق خاصی روی دروازه ه رخ نداد و دو تیم مشغول محک زدن یکدیگر بودند. در دقیقه ۱۰، گابیادینی موفق شد با تیزهوشی دروازه دخیا را باز کند اما این گل به اشتباه توسط کمک داور مردود اعلام شد.
اما دقایقی بعد منچستر یونایتد موفق شد با هنرنمایی زلاتان به گل اول بازی دست پیدا کند. شیاطین سرخ در پشت محوطه صاحب یک ضربه ایستگاهی شدند و زلاتان با نواختن ضربه ای غیر قابل مهار، گل اول بازی را برای یونایتدها به ارمغان آورد.
بعد از گل، ساوتهمپتون برای جبران گل خورده تلاش زیادی کرد و در دقیقه ۲۷ توسط وارد پراوز با ضربه ای محکم روی دروازه منچستر خطرساز شد که دخیا عکس العمل زیبایی داشت.

دقایقی بعد، این بار تادیچ در موقعیتی بسیار خوب اقدام به شوت زدن کرد اما دخیا باز هم با واکنشی مناسب دروازه تیمش را بسته نگه داشت.

اما بر خلاف جریان بازی، یونایتد باز هم به گل رسید. با نفوذ روخو و پاس مناسب او به درون محوطه، لینگارد با ضربه ای زمینی به گوشه دروازه، گل دوم را برای شیاطین سرخ به ثمر رساند.
اما در ثانیه های پایانی نیمه اول و با ارسال دیدنی وارد پراوز، گابیادینی در دهانه دروازه موفق به گلزنی شد تا نیمه اول با برتری ۱-۲ منچستر به پایان برسد.
اما با شروع نیمه دوم، ساوتهمپتون باز هم حملات خود را به روی دروازه حریف ادامه داد و در دقیقه ۴۸ به گل رسید. با ارسال دیویس، گابیادینی در محوطه صاحب موقعیت شد و در حالت پشت به دروازه موفق شد با ضربه ای دقیق گل دوم را به ثمر برساند تا بازی به تساوی کشیده شود.
در دقیقه ۵۸، زلاتان درون محوطه صاحب موقعیت شد اما بعد از ناکامی در مصاف با فورستر ترجیح داد پاس رو به یبرون استفاده کند و هیچ کدام از بازیکنان یونایتد برای استفاده از موقعیت حاضر نبودند.
در دقیقه ۶۲، بهترین موقعیت برای گل سوم ساوتهمپتون از دست رفت. با ارسال کرنر از چپ، پراوز در دهانه دروازه صاحب موقعیت شد اما ضربه او به تیرک دروازه برخورد کرد تا بازی با نتیجه تساوی ادامه پیدا کند.

در ادامه، منچستر باز هم نبض بازی را در دست گرفت اما علیرغم مالکیت توپ و میدان، قادر به خلق موقعیت خطرناک روی دروازه حریف نبود. در دقیقه ۷۶ و با اشتباه مدافعان، توپ در مقابل دروازه به لینگارد رسید اما ضربه بی دقت او از بالای دروازه به بیرون رفت.
در دقیقه ۸۵، زلاتان با پاس عمقی راشفورد را صاحب موقعیت کرد اما ضربه او از زاویه بسته با عکس العمل فورستر همراه بود. در دقیقه ۸۶، ارسال عرضی برتراند روی دروازه دخیا خطرساز شد اما بازیکنی برای استفاده از موقعیت حاضر نبود.

اما در دقیقه ۸۹ باز هم زلاتان گلزنی کرد. ضدحمله سریع شیاطین سرخ در نهایت با پاس مارسیال به جناح راست برای هره را همراه بود و ارسال زیبای او در محوطه جریمه، با ضربه سر دیدنی زلاتان همراه بود تا گل سوم برای منچستر به ثمر برسد. در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا منچستر با درخشش زلاتان فاتح جام اتحادیه شود.

 

دانلود گل زلاتان

دانلود خلاصه بازی