با تیزهوشی رافینیا و حضور به موقع در محوطه جریمه، بارسا در دقیقه ۶۳ به گل اول رسید. اما دقایقی بعد گودین با ضربه سر کار را به تساوی کشاند. اما در دقیقه ۸۶ مسی گل دوم را به ثمر رساند.

اتلتیکو مادرید1-2بارسلونا

به گزارش پایگاه خبری رجحان به نقل از ورزش سه ، در حساس ترین دیدار هفته لالیگا، اتلتیکو مادرید در ویسنته کالدرون میزبان بارسلونا بود.

بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و اتلتیکو مطابق انتظار از یک سوم دفاعی بارسا، به پرس شدید این تیم پرداخت. پس از چند رفت و برگشت، مسی دقیقه ۷ صاحب موقعیت خوب گلزنی شد اما شوت محکم او به بالای دروازه رفت.

اتلتیکو از دقیقه ۱۰ توانست به تدریج بر بازی مسلط شده و با حمایت هوادارانش، بارسا را در زمین خود محبوس کند. گابی اولین موقعیت خوب اتلتیکو را خلق کرد اما ضربه او را تراشتگن مهار کرد . کمی بعد گریزمان از زاویه بسته اقدام به شوتزنی کرد که حاصلی نداشت.

گریزمان یک بار دیگر روی دفع اشتباه اومتیتی درون محوطه جریمه صاحب بخت خوبی برای گلزنی شد ولی خود اومتیتی راه توپ را سد کرد. مهاجم فرانسوی دست بردار نبود و دقیقه ۲۵ با یک شلیک سهمگین تا آستانه گلزنی هم پیش رفت ولی مهار فوق العاده تراشتگن باعث شد توپ به کرنر برود.

بارسا پس از این حملات کمی جلو کشید و دقیقه ۳۰ به گل هم دست یافت اما داور بازی آن را به دلیل خطای سوارز روی گلر اتلتیکو مردود اعلام کرد. کمی بعد مسی شانس خود را امتحان کرد اما اوبلاک با یک واکنش استثنایی مانع فروپاشی دروازه اتلتیکو شد.

در دقایق پایانی هم پیکه روی یک ضربه کرنر و با ضربه سر، دروازه اتلتیکو را تهدید کرد که بازهم اوبلاک بود که روی خط توپ را مهار کرد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

نیمه دوم را اتلتیکو بهتر آغاز کرد و دقیقه ۵۲ می توانست خیلی زود به گل برسد اما ضربه گریزمان که با پاس عالی سائول تقریبا با تراشتگن تک به تک شد بود با واکنش خوب گلر آلمانی بارسا راهی به دروازه پیدا نکرد.

رفته رفته بارسا بر بازی مسلط شد و پس از خلق چند خطر نصفه و نیمه، دقیقه ۶۳ به گل دست یافت. در حالیکه ضربه نیمار به مدافعان اتلتیکو برخورد کرد و سوارز نیز در استفاده از موقعیت ناکام ماند، رافینیا از راه رسید و با ضربه ای دیدنی از درون محوطه گل اول بارسلونا را به ثمر رساند.

این گل فقط ۷ دقیقه دوام داشت و گودین موفق شد دقیقه ۷۰ کار را به تساوی بکشاند. با خطای بوسکتس روی لوئیس، اتلتیکو صاحب یک ضربه کاشته نزدیک نقطه کرنر شد و سانتر ارسالی کوکه را گودین با یک ضربه سر به گل تبدیل کرد تا همه چیز به تعادل کشیده شود.

اما در دقیقه ۸۶، با پاس دیدنی سوارز در محوطه، مسی صاحب موقعیت شد و اگرچه ضربه اول او توسط مدافعان اتلتیکو مهار شد، اما در برگشت دروازه را باز کرد تا بارسا از حریف پیش افتد.

در ادامه نیز اتفاق خاصی رخ نداد تا بارسا برنده بازی مهم هفته باشد.

دانلود گل رافینیا

دانلود گل گودین

دانلود گل مسی

 

دانلود خلاصه بازی