یونایتد موفق شد با گلزنی زلاتان با نتیجه ۱-۲ از سد بلکبرن عبور کند.

جام حذفی
به گزارش پایگاه خبری رجحان به نقل از ورزش سه ، بازی در شرایطی آغاز شد که یونایتدها برای حفظ امیدهای خود برای قهرمانی در جامی به جز لیگ برتر، باید از سد بلبکبرن می گذشتند.
در دقایق ابتدایی بلکبرن بیشتر جریان بازی را در اختیار داشت و به سمت دروازه شیاطین سرخ حمله ور شد. در دقیقه ۱۵، امنس با یک ضربه محکم از پشت محوطه دروازه یونایتد را تهدید کرد که سرخیو رومرو عکس العمل مناسبی نشان داد.

اما یک دقیقه بعد و با نفوذ دیدنی امنس و پاس او برای گرهام، این مهاجم در محوطه جریمه پا به توپ شد و با زدن شوت محکم به گوشه دروازه رومرو، گل اول بازی را برای بلکبرن به ثمر رساند.
بعد از گل، شیاطین سرخ حملات خود را به سمت دروازه حریف شدت بخشیدند. در دقیقه ۲۰، ارسال هره را با ضربه سر لینگارد همراه بود که با واکنش استیل همراه بود. ۳ دقیقه بعد، هره را شوت محکمی را روانه دروازه بلکبرن کرد اما باز هم سنگربان این تیم مانع از شدن دروازه تیمش شد.

اما تلاش های یونایتد در دقیقه ۲۷ جواب داد. پاس فوق العاده میخیتاریان در پشت مدافعان، راشفورد را در موقعیت تک به تک قرار داد و او نیز با جاگذاشتن استیل، گل اول تیمش را به ثمر رساند.
در دقیقه ۳۷، کانوی موقعیت خوبی برای باز کردن دروازه منچستر داشت اما شوت محکم او از بالای دروازه به بیرون رفت. در اواخر نیمه اول نیز ارسال یانگ و ضربه سر لینگارد ثمری نداشت تا نیمه اول با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.
با شروع نیمه دوم، دو تیم جانب احتیاط را پیش گرفتند و در دقایق ابتدایی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد. در دقیقه ۶۱، ارسال هره را در دهانه دروازه به زلاتان نرسید تا بازی با همان نتیجه تساوی پیگیری شود.

در دقیقه ۷۰ و با ارسال میخیتاریان، زلاتان در موقعیت خوبی قرار گرفت اما عدم توانایی در زدن ضربه آخر باعث از دست رفتن موقعیت شد.

اما تلاش شاگردان مورینیو در دقیقه ۷۶ منجر به گل شد. پاس فوق العاده پوگبا از زمین خودی، زلاتان را در موقعیت تک به تک قرار داد و او تنها ۱۴ دقیقه بعد از ورود به میدان نیز با ضربه ای فنی گل دوم تیمش را به ثمر رساند.
در دقایق پایانی، بلکبرن می توانست به گل تساوی برسد اما درخشش رومرو در نوبت مانع باز شدن دروازه تیمش شد. در نهایت اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد تا شیاطین سرخ به مرحله بعدی جام حذفی راه یابند.

 

دانلود خلاصه بازی