اتلتیکو مادرید با درخشش مثال زدنی کوین گامیرو موفق شد در زمین خیخون به پیروزی ۴-۱ دست یافته و موقتا به رده چهارم جدول صعود کند.

لالیگا
به گزارش پایگاه خبری رجحان به نقل از ورزش سه ، از هفته ۲۳ لالیگا ساعت ۱۵٫۳۰ تیم های خیخون و اتلتیکو در ال مونینون به مصاف هم رفتند. نیمه اول این بازی، سرد و کسل کننده بود و با تساوی بدون گل خاتمه یافت اما بلافاصله با شروع نیمه دوم، این کاراسکو بود که توانست قفل دروازه خیخون را باز کند.
این گل سه دقیقه دوام داشت و میزبان توانست کار را به تساوی بکشاند اما روند بازی از دقیقه ۶۲ و با ورود گامیرو به جای تورس عوض شد.
مهاجم فرانسوی اتلتیکو بین دقایق ۷۹ تا ۸۴( ۴ دقیقه و ۴۵ ثانیه) توانست سه گل به ثمر رسانده و یک هت تریک رویایی را به ثبت برساند. به لطف همین سه گل بود که اتلتیکو توانست از تساوی گریخته و با سه امتیاز شیرین به مادرید بازگردد.
این دومین هت تریک سریع تاریخ لالیگا نیز محسوب می شود. سال ۱۹۹۵، به به توی برزیلی با پیراهن دپورتیوو توانسته بود در ۴ دقیقه سه گل به آلباسته بزند.

روخی بلانکوس ها با این برد ۴۵ امتیازی شده و پشت سر سویا در رده چهارم قرار گرفتند. آنها حالا با روحیه ای خوب خود را مهیای بازی با لورکوزن در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان(سه شنبه آتی) خواهند کرد.

 

دانلود خلاصه بازی