رئال مادرید با پیروزی ۳-۱ مقابل اوساسونا، بار دیگر به صدر جدول رقابت های لالیگا برگشت.

لالیگا
به گزارش پایگاه خبری رجحان به نقل از ورزش سه ، بعد از تعویق دیدار هفته گذشته رئال و پیروزی امروز بارسا مقابل آلاوس، رئالی ها برای چند ساعت صدر جدول را از دست دادند اما با پیروزی برابر اوساسونا، بار دیگر صدرنشین شدند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه هم به وجود آوردند اما نتوانستند از آن استفاده کنند.

اولین اتفاق مهم بازی در دقیقه ۱۵ رخ داد؛ زمانی که مصدومیت شدید کایتانو واسکز از اوساسونا، باعث توقف بازی برای دقایقی شد.

بعد از به جریان افتادن دوباره بازی، تیم میزبان تلاش کرد تا ابتکار عمل را در دست بگیرد اما این رئال بود که در دقیقه ۲۴ به گل اول بازی رسید.

روی یک حرکت هماهنگ از بازی رئال و پاس در عمق کریم بنزما، کریس رونالدو در موقعیت گلزنی قرار گرفت و با یک شوت دقیق، توپ را به گوشه دروازه اوساسونا فرستاد.

اوساسونا خیلی سریع به این گل واکنش نشان داد و با چند حمله خطرناک، دروازه رئال را تهدید کرد و سرانجام در دقیقه ۳۳، به گل تساوی رسید.

در حالی که رئالی ها به دنبال یک ضدحمله بودند، بازیکنان اوساسونا توپ را پس گرفتند و پاس خوان رافائل، سرخیو لئون را با کیلور ناواس تک به تک کرد. یک ضربه چیپ دیدنی، حساب کار را ۱-۱ کرد.

بعد از این گل رئالی ها باز هم بر بازی مسلط شدند و تلاش زیادی کردند تا در همان نیمه اول بار دیگر پیش بیفتند اما اتفاق رخ نداد و این نیمه با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

نیمه دوم هم متعادل آغاز شد اما بعد از سپری شدن دقایق ابتدایی، رئالی ها توپ و میدان را در اختیار گرفتند و سرانجام در دقیقه ۶۲ به گل دوم رسیدند.

پاس عالی بنزما و اشتباه ایسکو، این بازیکن را با دروازه بان حریف تک به تک کرد و در نهایت او با یک ضربه دقیق از زاویه ای نه چندان مساعد، کار را تمام کرد.

روند بازی بعد از این گل باز هم تغییر کرد و تیم میزبان به تیم برتر میدان تبدیل شد. بازیکنان اوساسونا که نمی خواستند در خانه شکست بخورند، تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند اما موقعیت های این تیم یکی بعد از دیگری از دست رفت. در مقابل این تیم رئال بود که در آخرین ثانیه های بازی، به گل سوم رسید.

روی پاس مارسلو و حرکت بدون توپ عالی از رونالدو، لوکاس واسکز صاحب موقعیت شد و با یک ضربه چیپ، حساب کار را ۳-۱ کرد. بعد از این گل اوساسونا زمانی برای جبران نداشت و بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

دانلود خلاصه بازی