بارسلونا در دیداری خانگی موفق شد با نتیجه ۲-۱ لگانس را شکست بدهد تا امیدهایش برای رسیدن به رئال در صدر جدول لالیگا زنده بماند.


به گزارش پایگاه خبری رجحان به نقل از ورزش سه ، در این دیدار دو تیم تا دقایق پایانی با حساب ۱-۱ مساوی کارشان را دنبال می کردند اما گل لیونل مسی از روی نقطه پنالتی، سه امتیاز بازی را نصیب آبی اناری ها کرد.

بارسا بازی را بهتر آغاز کرد و تنها ۴ دقیقه از بازی سپری شده بود که لیونل مسی توانست آبی و اناری ها را پیش بیندازد. فرار لوئیس سوارز از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه، با بغل پای ساده مسی تبدیل به گل اول بازی شد.

بعد از این گل هم برتری بارسا ادامه داشت و بازیکنان این تیم کاملا بر توپ و میدان تسلط داشتند اما دفاع فشرده لگانس، مانع از ایجاد موقعیت می شد.

در دقیقه ۱۸ لگانس اولین موقعیت جدی اش را روی دروازه بارسا ایجاد کرد اما واکنش خوب تراشتگن، دروازه میزبان را بسته نگه داشت.

برتری بارسا ادامه داشت و بازیکنان این تیم چند بار تا آستانه زدن گل دوم پیش رفتند اما ضربات بازیکنان این تیم وارد دروازه نشد و نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم هم با برتری بارسا آغاز شد اما اولین موقعیت جدی این نیمه را لگانس ایجاد کرد ولی باز هم این تراشتگن بود که دروازه تیمش را نجات داد.

حملات بارسا ادامه پیدا کرد ولی دفاع چند لایه و فشرده لگانس، مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد و در مقابل بازیکنان این تیم به دنبال زدن گل تساوی روی ضدحملات بودند در نهایت در دقیقه ۷۱ به این هدف رسیدند.

روی حرکت خوب داروین مارکانو و پاس رو به عقب او، اونای لوپز با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

بعد از این فشار حملات بارسا افزایش پیدا کرد اما باز هم این لگانس بود که نزدیک بود به گل دوم برسد. ولی در نهایت این بارسا بود که در دقیقه ۹۰ توانست به گل دوم دست پیدا کند.

خطای مدافع لگانس روی نیمار، یک ضربه پنالتی نصیب آبی و اناری ها کرد و مسی با یک ضربه محکم، توپ را به گوشه دروازه فرستاد.

در دقایق باقی مانده هر دو تیم تلاش زیادی برای زدن گل های بعدی انجام دادند اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با برتری ۲-۱ بارسا به پایان رسید.

دانلود خلاصه بازی