به گزارش رجحان نیوز به نقل از خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر، تمرینات آزادکاران جوان که از روز یک تیرماه زیر نظر محمد طلایی سرمربی و همکارانش در حال برگزاری است تا روز ۱۰ تیرماه ادامه خواهد داشت و پس از چند روز استراحت مرحله پایانی اردوی خود را تا زمان اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا برگزار خواهند کرد.

رقابت‌های اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا روز شنبه ۲۲ تیر و رقابت های اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم نیز روز یکشنبه ۲۳ تیرماه برگزار خواهد شد.

همچنین فرنگی‌کاران جوان نیز اردوی پایانی خود را برای حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا از امروز در خانه کشتی مجموعه ورزشی آزادی تهران زیر نظر حمید باوفا سرمربی و دستیارانش برگزار می کنند که این مرحله از تمرینات تا روز ۱۵ تیرماه زمان اعزام به رقابت‌های آسیایی ادامه خواهد داشت.

مسابقات اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم کشتی فرنگی جوانان قهرمانی آسیا روز سه شنبه ۱۸ تیر و رقابت های اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم نیز روز چهارشنبه ۱۹ تیرماه برگزار خواهد شد.

رقابت‌های کشتی جوانان قهرمانی آسیا به میزبانی شهر چونبوری کشور تایلند طی روزهای ۱۸ تا ۲۳ تیرماه برگزار خواهد شد، پس از این مسابقات تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی جوانان در فاصله حدود یک ماه دیگر در رقابتهای جهانی که روزهای ۲۱ تا ۲۷ مردادماه در شهر تالین استونی برگزار می شود، شرکت خواهند کرد.