http://nilitarin.ir/wp-content/uploads/2017/04/2022495.jpg

زنجان – مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: دولت دوازدهم باید دولت حزب اللهی ها باشد و آینده از آن حزب اللهی ها است.

حجت الاسلام مسعود صفی یاری افزود: تغییر در هر جامعه فقط با اراده مردم امکان پذیر است و خداوند متعال در قرآن کریم بر این اصل مهم تاکید فرموده که مردم یک جامعه خود سرنوشت خویش را رقم می زنند و سعادت و شقاوت وپیشرفت و پسرفت اجتماع بستگی به نوع نگرش و انتخاب مردم دارد.

به گزارش پایگاه خبری رجحان، وی با اشاره به انقلاب اسلامی که در نوع خود تغییری اساسی نه تنها در ایران که در نظام بین المللی محسوب می شود، گفت: اراده الهی و همت و خواست مردم با زعامت امام راحل (ره) این تعییر را بنیان نهاد نقطه عطفی در قرن حاضر و جهان معاصر را رقم زد ِوامروز مقام معظم رهبری با همان اقتدار و قدت راه و خط امام را ادامه داده و پرچمدار عزت شرف آزادی و آزادگی در جهان است.

صفی یاری با اشاره به در پیش بودن انتخابات دوازدهم ریاست جمهوری گفت: در این دوره باید رییس جمهوری در طراز نظام اسلامی و معتقد به گفتمان انقلاب اسلامی واسلام انقلابی و دریک کلمه حزب اللهی انتخاب شود تا در پرنو اطاعت از رهبری و تمکین عملی به ولایت فقیه اهداف مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش محقق شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: دولتی که در خط فکری رهبری نگنجد وبا اصول و آرمان های انقلاب اسلامی بیگانه باشد قظعا از شاخصه های اسلام ناب محمدی بی بهره بوده و در دامن بیگانگان و معاندان خواهد افتاد.

صفی یاری افزود: هشدارها تذکرات وبیانات رهبری فرزانه در خصوص توجه و محوریت تفکر انقلابی حاکی از خلأ روشنی است که باید در دولت آینده. و مدیریت کلان کشور بخصوص در دیپلماسی خارجی با انتخاب رییس جمهوری انقلابی جبران شود.

وی از مردم متدین و آگاه خواست با حضور حماسی و انتخابی حماسی حماسه بزرگ دیگری را رقم زده و دل مشتاقان انقلاب اسلامی در جهان را شاد و دشمنان به ویژه آمریکای مستکبر را برای روی کار آمدن دولتی سازشکار و به اصطلاح آنان میانه رو لحظه شماری می کنند را ناامید سازند.

 

مهر