نزاع مسلحانه در خرم‌آباد سبب قتل ۳ مرد و یک کودک ۷ ساله شد وقاتل در کمتر از ۶ ساعت دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری رجحان به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛فضل‌الله رشیدی رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری خرم‌آباد گفت: در درگیری خانوادگی که ظهر امروز در روستای سرطاق  خرم‌آباد رخ داد ۴ نفر کشته شد؛ در این اتفاق چهار نفر به قتل رسید که یک پسر ۷ ساله را با ضرب گلوله کشته و سه مرد نیز که با ضرب گلوله به قتل رسیدند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی شهرداری خرم‌آباد بیان اینکه این درگیری به دلیل مسائل خانوادگی اتفاق افتاده است عنوان کرد: در پی این اتفاق دو منزل مسکونی را نیز به آتش کشیدند.

اسد عبداللهی فرماندار خرم‌آباد اظهار داشت: در پی درگیری مسلحانه که در روستای سرطاق خرم‌آباد رخ داد چند نفر کشته شد و علت درگیری خانوادگی بوده است و  در راستای پیگیری موضوع مأموران انتظامی در محل حادثه حاضر شدند.

فرماندار خرم‌آباد عنوان کرد: شورای تأمین برای پیگیری موضوع عصر امروز در فرمانداری خرم‌آباد تشکیل می‌شود. مأموران پلیس به همراه دادستان عمومی و انقلاب شهرستان خرم‌آباد بلافاصله در این روستا حاضر شدند.

دستگیری قاتل حادثه روستای سرطاق خرم‌آباد

سردار قنبری فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: با تلاش جسورانه مأموران نیروی انتظامی لرستان کمتر از ۶ ساعت قاتل فراری حادثه سرطاق شهرستان خرم‌آباد در شهرستان چگنی لرستان دستگیر شد.

وی با بیان اینکه یک قبضه سلاح سرد و یک قبضه سلاح گرم از این قاتل کشف شده است افزود: تلاش برای دستگیری همدست این قاتل ادامه دارد.