سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران از وقوع حریق در یک کارگاه در مجموعه تئاتر شهر خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری رجحان ، سید جلال ملکی در گفتگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا، با اعلام خبر حریق در مجموعه تئاتر شهر درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ۲۱:۴۰ امشب آتش‌سوزی در مجموعه تئاتر شهر به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان ۲ ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک کارگاه واقع در طبقه منفی یکم ضلع جنوب شرقی تئاتر شهر بود که در آن کارهای ساخت و ساز و دکورسازی انجام می‌شد، که حین جوشکاری، ریختن مواد مذاب جوشکاری روی چند گونی باعث ایجاد حریق شده بود.

ملکی با بیان این که آتش‌نشانان به سرعت این آتش‌سوزی مختصر را خاموش و دود حاصل از آن را تخلیه کردند، خاطر نشان کرد: در این حادثه مورد مصدومیت نداشتیم و همچنین مجموعه تئاتر شهر امشب به علت مصادف بودن با شب شهادت حضرت زهرا(س) اجرایی نداشت.

وی متذکر شد: بسیاری از سالن‌های نمایش وضعیت ایمنی مناسبی ندارند و باید در این زمینه بازنگری صورت گیرد، معمولا راه‌های خروج و سیم‌کشی‌های این ساختمان‌های قدیمی هستند، که سازمان آتش‌نشانی تهران آمادگی بازدید و همکاری با سازمان‌های مربوطه را در جهت برطرف کردن نقایص این ساختمان‌ها دارد.

دانلود

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان