بهبودی قطعی ۹۰۴ مورد مبتلا به کرونا در استان بوشهر/ تأیید ۴۹ مبتلای جدید

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از بهبودی قطعی ۹۰۴ مورد مبتلا به کرونا در استان بوشهر خبر داد و گفت: ۴۹ نفر به لیست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد.

به گزارش سفیرِ جوان به نقل از وبدا بوشهر؛ دکتر سعید کشمیری اظهار داشت: تعداد مبتلایان به کرونا در استان بوشهر تا روز پنجشنبه ۲۲ خردادماه ۲۲۳۰ نفر شامل ۱۲۵۲ مرد و ۹۷۸ زن است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: از ۴۹ مورد جدید، ۱۰ مورد در بوشهر، یک مورد در دشتستان، ۸ مورد در تنگستان، یک مورد در دشتی، ۱۲ مورد در کنگان، ۲ مورد در جم و ۴ مورد در دیلم و ۱۱ مورد در گناوه شناسایی‌شده‌اند.
وی تصریح کرد: از ۴۹ مورد جدید، ۲۳ نفر خانم و ۲۶ نفر آقا هستند که متأسفانه سه آقا از شهرستان های بوشهر و دشتستان فوت‌شده‌اند.
دکتر کشمیری بیان داشت: فوتی ها شامل آقایانی ۸۲ ساله و ۷۹ ساله از شهرستان بوشهر و آقای ۸۳ ساله از دشتستان بودند که هر سه سابقه بیماری زمینه ای داشته و چند روز نیز در بیمارستان بستری بوده اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از مجموع مبتلایان به کرونا در بیمارستان‌های استان (۲۲۳۰ نفر) تاکنون ۹۰۴ نفر از آنان بهبودیافته و ۱۲۵۱ نفر نیز در منزل تحت مراقبت هستند و ۴۵ نفر دیگر نیز در حال سپری کردن دوره درمانی خود در بیمارستان هستند.