دانلود نرم افزار Microsoft Office 2019

دانلود نرم افزار Microsoft Office 2019

دانلود نرم افزار Microsoft Office 2019 ProPlus v2003 Build 12624.20382 با لینک مستقیم

بالاخره انتظارها به سر رسید و مایکروسافت به طور رسمی آفیس ۲۰۱۹ (به انگلیسی: Microsoft Office 2019) را برای پلتفرم های مختلف منتشر کرد. مایکروسافت پیش از این اعلام کرده بود که نسخه جدیدی از محصول محبوب خود را با تکیه بر آفیس ۲۰۰۷ منتشر خواهد کرد. در کنار تمامی ویژگی های جدیدی که برای دانلود آفیس ۲۰۱۹ ارائه شده است، شرکت ویژگی نوشتن با دست به صورت مجازی را برای تمامی اپلیکیشن های خودش ارائه کرده است. این ویژگی جدید در مورد موارد وایرلس است که با پن دیجیتالی امکان پذیر می شود. اثرات شیب و فشار مداد روی برنامه ها تاثیر می گذارند و کیفیت بالایی را در این زمینه شاهد هستیم.

دانلود نرم افزار مایکروسافت آفیس ۲۰۱۹
همچنین، اکسل به عنوان قدرتمندترین ابزار تجزیه و تحلیل داده ها به همراه فرمول های جدید عرضه شده است و می توانید دیگر نمودارهای خود را در قالب Power BI ذخیره سازی کنید. پاورپوینت دارای ویژگی های جدیدی شده است و می توانید اثرات زوم را به صورت بهتری در آن صورت دهید. اکثر این ویژگی ها برای تمامی کاربرانی که آفیس ۲۰۱۶ را تجربه کرده بودند، جدید هستند و تا کنون ندیده بوده اید. اما باید گفت که کاربران Office 365 ProPlus و مشترکین پولی اش، آنها را تجربه کرده بوده اند. نسخه نهایی RTM-Retail برای دانلود آفیس ۲۰۱۹ به همراه جدیدترین آپدیت آماده ی دریافت از وبسایت نیلی ترین است.

محتویات آفیس ۲۰۱۹

Microsoft Office 2019 Professional Plus Microsoft Access 2019 Microsoft Excel 2019 Microsoft OneNote 2019 Microsoft Outlook 2019 Microsoft PowerPoint 2019 Microsoft Publisher 2019 Microsoft Word 2019 Skype for business 2019 OneDrive for business OneDrive Microsoft Visio Professional 2019 Microsoft Proect Professional 2019

دقت داشته باشید که نسخه دانلودها از آفیس ۲۰۱۹ بر روی ویندوزهای ۷، ۸٫۱ و ۱۰ نصب می شود!

باندل پیش رو به صورتی طراحی شده که می توانید آفیس ۲۰۱۹ و آفیس ۲۰۱۶ را به دلخواه خود نصب کنید. نصب هریک از نرم افزارهای آفیس به صورت جداگانه نیز امکان پذیر است.

 

دو نرم افزار MSP Project 2019 و Visio 2019 به صورت جداگانه قابل دریافت هستند.

باکس دانلود

دانلود به صورت تک پارت با لینک مستقیم – قابل نصب بر روی ویندوز ۷ و ویندوز ۱۰


دانلود ام اس پراجکت MSP Project Pro 2019 نسخه ۳۲بیتی-۶۴بیتی


دانلود ویزیو Visio Pro 2019 نسخه ۳۲بیتی-۶۴بیتی


دانلود آفیس ۲۰۱۹ برای سیستم عامل مک macOS با حجم ۱٫۴ گیگابایت


– دانلود پک کامل فعال ساز تمامی نسخه های آفیس و ویندوز (آپدیت تا ژانویه ۲۰۲۰)